14 Mayıs 2012

Mimlendim….


Mimlerde olmasa yazı yazacağım yok kendimi esefle kınıyorum…        
Gel gelelim mime Baharım yavru cadımın son mimi: Hakkımda Doğru Bilinen Yanlışlar. 

Ruhunuzun Rengi Nedir?


 
Değişken bir ruha sahibim belli bir rengim yok ama ying yang gibiyim beyaz ama içinde ufak da olsa siyah var olan bir renk …

 

Maddiyat mı Maneviyat mı sıralama yapınız?


 

İkisi de olmadan olmaz bence politik gelebilir ama ne sadece maneviyatla hayat geçer nede sadece maddiyatla ikisi de tam kıvamında dozunda olmalı bence :) 

Hakkınızda doğru bilinen yanlışlar nelerdir?

 
Dertsiz tasasız hiç bir şeyi kafaya takmaz rahat biri sanırlar ama aslında ben en ufak şeyleri bile deli gibi kafaya takıp kendini paralayanlardanımdır..
Nedense beni zengin biri diye zannederler ama aslında alakası yoktur ben emekli kızıyım yahu öyle bi zengin havamda yoktur neden bu kanıya varıyorlar hiç anlamıyorum…
İlk defa karşılaştığım insanlar benim sinirli biri olduğumu düşünüyorlar .. Yok öyle bişey yaa aksine sıcak kanlıyımdır zaten tanıdıktan sonra söylenen ay sen ne hoş sohbetmişsin yahu falan demeleri beni bi başka delirtiyor :)


 

En sinir olduğum 3 şey

 
Emiri vakilerden nefret ederim…
Kendimden küçük konuyla ilgili hiçbir tecrübesi olmayanların akıl verme huylarından ve hayatıma karışmalarına çok sinir olurum…
Hayır diyemediğim kişileri yada zaafım olan şeyleri kullanıp beni yapmak istemediğim şeyi zorla yaptırmalarından nefret ediyorum…Evet bir mimin daha sonuna geldik :) Mimi bana yoladığı için Oh yoon joo ya teşekkürlerimi sunup mimi bacım  Esra ma paslıyorum ;)
 

1 yorum:

  1. Beni basbayağı bildiğin deli sanıyolar. Ve ben basbayağı bildiğin deliyim. İçimden neysem dışımdan oymuşum ben hahahaha:)) Buarada zengin sanılma fikri iyiymiş ha dışardan, ne yapıyosun acaba böyle bi kanı oluşturmak için??

    YanıtlaSil

Söz Sizde...